Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

NAR SİRKESİ 500 ml

Mevsiminde toplanan % 100 doğal ve organik hicaz narı , temizlenip ayıklandıktan sonra yine kendi ev yapımı eski sirkelerimizle mayalandırıldıktan sonra , en az 6 aylık bir fermantasyon sonrası süzülüp şişelendikten sonra 3 ay dinlendirildikten sonra satışa sunulur. aldığınız her sirke bir önceki yılın olduğu için daha sağlıklı ve kalitelidir.

  • Kolesterolü ve kan şekerini dengelemeye yardımcı olması ve obeziteye karşı korumasıyla da öne çıkan nar sirkesi, zayıflamak isteyenlerin de tercih ettiği besinler arasında yer alır. Bunun nedeni nar sirkesinin içerisinde bulundurduğu vitamin ve mineral bileşenleri sayesinde yağ yakımını ve metabolizmayı hızlandırıcı etkileri olduğunun ortaya koyulmasıdır.
  • Kas ve kemik sağlığını olumlu yönde etkilediği görülen nar meyvesinin, kas gelişimine yardımcı olması sayesinde kas oranında artışa sebep olduğu da bilinen yararlarından biridir.
  • Kas artışı ile daha fazla kalori yakımı gerçekleştiğinden nar sirkesi ile zayıflama konusunda olumlu sonuçların alındığı görülebilir.
  • Sağlıklı bir beslenme programı ve spor ile desteklenen nar sirkesi kullanımı zayıflamayı mümkün kılabilir.
  • Yeşil çaydan çok daha fazla antioksidan içermesi ile genç ve formda kalmaya yardımcı olan nar sirkesi, salatalara ve yemeklere eklenerek tüketilebilir.
  • Sabah aç karnına bir bardak ılık suya bir kaşık sirke ilave edilerek içilebilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com