Menu
Sepetiniz
Tüm Ürünlerde %20 İndirim Şimdi satın al

ilikli kemik suyu 420cc


Özellikle çok fazla bağ dokusuna sahip olan kemikler, vücudumuz için gerekli kolajen, jelatin, mineral ve amino asitlerin harika kaynaklarıdır. Kolajen bir bağ dokusu proteini olduğu için eklemlerde, kıkırdaklarda ve kemikte bolca bulunur.

İnsan vücudunda en çok bulunan ve 25 yaşından sonra zamanla azalan yerinin tamamlanması gereken kolajenin temel görevi; vücudun kemik, kıkırdak ve kas dokularına yapısal destek vermek, aynı zamanda cilt bütünlüğü başta olmak üzere tüm doku ve organların canlı, güçlü ve esnek kalmalarını sağlamak gibi önemli işlevleri üstlenmektir.

Kemik suyu, vücudunuzda azalan kolajeni yerine koymanız için idealdir. Ancak rutinde kemik suyu tüketimi kan kolestrol düzeylerini arttırabileceği için kalp damar hastalığı veya kolesterol yükseğiyle ilişkili herhangi bir hastalığınız varsa kemik suyu tüketiminden kaçınılması oldukça önemli.

Kemik; kalsiyum, magnezyum, potasyum, fosfor ve diğer eser elementlerden zengindir. İlik; A vitamini, K vitamini, çinko, demir, manganez, selenyum, omega-3 ve omega-6 içerir. Tüm bu besin öğelerinin vücuda sayısız faydaları vardır.

Eklem ağrısı olanlar için tedaviye destek açısından iyi bir kaynaktır. Eklem sağlığını desteklerken aynı zamanda eklem ağrılarını azaltır ve osteoartrit semptomlarını hafifletir.

Kemik ve kıkırdak kolajen içerir, kolajene gerekli ısıl işlem uygulandığında jelatine ve pek çok önemli aminoasite dönüşür.

İÇERİSİNDE: ilikli dana kemik, kuyruk yağı, kereviz sapı,zerdeçal,zencefil,kurusoğan,sarımsak,defneyaprağı,tane karabiber.

kemikler kasaptan geldikten sonra 12 saat sirkeli suda bekletilip, kanlı suyu atıldıktan sonra 16 saat mum tabir ettiğimiz kısık ateşte kaynatılıp, ev yapımı olmasından dolayıda sıcak dolum yapılarak pastörüze edilmiştir.

Hiç bir katkı maddesi yada koruyucu içermez.Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötüİyi
Design, Hosting & Support By Shopgez.com